Žiju ve světě kde ďáblové nosí pradu a žabky se házejí do Seiny.Jsem doma tam, kde s vámi v histrorickém taxi sedí Hemingway a Vivienne Westwood klape podpatky po mramorové podlaze.Mám ráda kavárnu u dvou mlýnů, vůni nových knih a taky chaotičnost plánovacích diářů.
Neumím používat nic jiného než sarkasmus a řasenku.Jmenuji se kočičí zlato a nejvíc ze všeho miluji, když něco můžu udělat úplně sama, taky sukně do pasu, podpatky a ranní kávu.
Vítejte v mém pekle. V pekle kde cigarety dávají dobrou noc a závěsy zatahuje ten nejčernější humor.
-Pyrit

Hello

30. july 2013 at 15:30 | Pyrit Rose |  Diary

Tohle není žádný můj blogový začátek. Svoje pubertální blogové období jsem si už prošla, ale stejně mě pořád lákalo se sem vrátit.
Možná je to jenom ješitností, nebo náhlou nutností si dokázat, že ještě pořád dokážu sehnat čtenáře nezávazně na známých a minulých stránkách. A tak jsem tady, v plné síle a odhodlaná si vydobít svoje místo na slunci. Tedy na tom blogerském abych byla přesná. Ale je tu ještě jeden aspekt kvůli kterému jsem se tak rozhodla.
Byla to změna. Změnilo se mi toho hodně, ať už místo výskytu, známé tváře, ale hlavně pohed na svět a teď bych chtěla změnit i pohled světa na mě.
Musím vás upozornit že prožívám krizová období trochu častěji než jiní (takže se obrňte proti ubrečeným cancům a zpovědím) ikdyž jindy tu taky moc klidu nenajdete. Střídám nálady jako ponožky a po týdenní pauze jsem schopná napsat někdy i tři články po sobě. No ale to bychom trochu předháněli.
Vlastně jsem jenom prachsprostě využila místa na internetu abych sem mohla házet cokoliv, kdykoliv,jakýmkoliv způsobem a jsem odhodlaná se odsud nehnout ještě nějakej pátek.
Draemon
 

1 person judged this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama