Žiju ve světě kde ďáblové nosí pradu a žabky se házejí do Seiny.Jsem doma tam, kde s vámi v histrorickém taxi sedí Hemingway a Vivienne Westwood klape podpatky po mramorové podlaze.Mám ráda kavárnu u dvou mlýnů, vůni nových knih a taky chaotičnost plánovacích diářů.
Neumím používat nic jiného než sarkasmus a řasenku.Jmenuji se kočičí zlato a nejvíc ze všeho miluji, když něco můžu udělat úplně sama, taky sukně do pasu, podpatky a ranní kávu.
Vítejte v mém pekle. V pekle kde cigarety dávají dobrou noc a závěsy zatahuje ten nejčernější humor.
-Pyrit

Mimózy

30. july 2013 at 15:49 | Pyrit Rose
Myslím že je to vážně trapný.

A ono asi fakt je.
Proč psát blog, do kterého nemám co strčit? Nevím. Dnešní lidi vlastně celkově nic nevědí. Ikdyž myslí že vědí. A to abychom se teda dostali k hlavní myšlence tohohle článku.
Každý má ve svém okolí spoustu chytrých lidí, kteří si k mému sklamání prostě jenom neuvědomují jak jsou hloupí. Příjemně je hřeje jejich vlastní představa o tom, že jsou středem vesmíru a na názor nás ostatních zvysoka kašlou, ikdyž z toho svého vesmíru rozhazujou ledatak velký hovna.
Ale nadruhou stranu, co mi je potom?
Sama nejsem chytrá, ani trošičku, a taky jsem po švech házela svá myšlenková lejna. Ale co mám dělat teď, když už mě ani vnucování vlastní idealogie ostatním nijak nevzrušuje?
Nebaví mě myslet na to jak jsou všichni včetně mě blbý. Jestli teda opravdu blbý jsou.
A ještě k tomu jsem trapná.
Ozývám se po měsíci a částečně nemám co napsat. To bude tím že jsem si dala volno, relax, voraz. Ve svém vlastním vesmírku, kde si můžu libovat v pocitu že mám sice v hlavě nasráno, ale nikdo to nebude soudit, protože tím nikoho neobtěžuju.
Asi bych měla s lidmi víc debatovat, víc jim vnucovat svoje názory a sdílet iluze. Protože takhle je to vážně nahouby. Protože dny, kdy si cíleně naplánujete odpočinek stejně nakonec odpočinkový nejsou. Co z toho že jste si do diáře napsala "volno" a se sebeuspokojením vlezete dohorké vany, když vás to v závěru netěší tolik, jako v normální den plný ruchu a poviností. Ale stejně mě tydle dny lákaj.
Možná proto, že se alespoň pokouším spát a psát.
Ale zase jsme u toho že ze psaní na mě kouká jedna blbost vedle druhé a z toho spaní je nakonec taky pěkný hovno.
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama