Žiju ve světě kde ďáblové nosí pradu a žabky se házejí do Seiny.Jsem doma tam, kde s vámi v histrorickém taxi sedí Hemingway a Vivienne Westwood klape podpatky po mramorové podlaze.Mám ráda kavárnu u dvou mlýnů, vůni nových knih a taky chaotičnost plánovacích diářů.
Neumím používat nic jiného než sarkasmus a řasenku.Jmenuji se kočičí zlato a nejvíc ze všeho miluji, když něco můžu udělat úplně sama, taky sukně do pasu, podpatky a ranní kávu.
Vítejte v mém pekle. V pekle kde cigarety dávají dobrou noc a závěsy zatahuje ten nejčernější humor.
-Pyrit

Plavba na hodně podivných vlnách...

30. july 2013 at 16:01 | Pyrit Rose |  13tá komnata
Co nás dnes čeká? Nebojte už žádná smysluplná úvaha, dnes vám budu vykládat o své cestě.
Cestě dalekými vodami, krutým mořem, tak daleko, že tam hodně málo lidí zabloudí. Výtejte v mém temném koutě. V těch nejdivočejších koutech youtube.com, o kterých se vám ani nesnilo.
Ne vážně, pokud bych vám někdy ukázala do jakých zákoutí a jakých videí každý den nakukuji, asi byste projistotu spolkli vlastní jazyk a utekli. Dnes vám představím jenom něco lehčího.

Sweet Transvestite - Rocky Horror


Nevím možná to někdo z vás zná, a někdo možná ten jazyk radši spolknul. Jak jsem se k tomuhle dopracovala, a proč je to sakra v mých oblíbených videích? No to není až taková záhada.

Kdysi za dávných časů, kdy u nás doma ještě neexistoval internet, si malá Pyrit zapla televizi. Nevím jak je to možné ale byl to jeden z historických momentů kdy byla doma úplně sama, protože rodiče slavili něčí úspěch. Byla tak jedna večer a kromě porna na placených kanálech už zbýval jen nějaký film na ČT2. pokud jste ten program někdy pustili, musíte uznat, že jsou tam prostě ty největší hovna co na českých kanálech najdete. Křesťanské besedy, adventní koncerty, dlouhé vykládání o ekologii...ale pak na mě vybafnul Rocky Horror. Přísahám že jsem seděla u televize jako přikovaná, s otevřenou pusou a hltala všechno. Do té doby jsem vůbec netušila že na světě existuje chlap co by se oblékl do ženských hadrů, netušila jsem co je to sexuální podtext, co je to ta správná filmová sračka, jediné slovo kterému jsem rozuměla byl Frankenstein.

Byl to úplně nový zdroj informací, a myslím, že už tehdy vznikl malý zárodek mé zvrácené povahy. Koukala jsem se, teda spíš čuměla jak sysel, dokud neklaply domovní dveře. A od té doby jsem se pokoušela zjistit, co to sakra bylo. Po pětileté pauze, jsem opět hledala. A našla. Od té doby je pořád v mých oblíbených videích, a jedna z nejpřehrávanějších písniček v mobilu.

Jsem si jistá že to u mě způsobilo nějaký blok, nebo naopak změnilo pohled na podobné věci. Protože ať je to sebevíc děsivé, tu písničku zbožňuju (hlavně ten silný hlas abych tak řekla) ..nejsem si jistá jestli by mi rodiče kdy dovolili tohle sledovat. (když uvážíme že mi bylo devět). Hmm he's so sexy. Tak co drahé opice? Udělala jsem vám chutě, nebo sedíte s velkým nechápavým výrazem? To netuším a je mi to sakra jedno. Podobné filmové a muzikální omyly jsou zkrátka můj život, jsou můj styl, a zajímalo by mě jestli je nějak přitahuju...
Protože jich znám docela hodně..
I'm just sweet transvetite from trans...sexual...transilvanieeeaaaaa
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama