Žiju ve světě kde ďáblové nosí pradu a žabky se házejí do Seiny.Jsem doma tam, kde s vámi v histrorickém taxi sedí Hemingway a Vivienne Westwood klape podpatky po mramorové podlaze.Mám ráda kavárnu u dvou mlýnů, vůni nových knih a taky chaotičnost plánovacích diářů.
Neumím používat nic jiného než sarkasmus a řasenku.Jmenuji se kočičí zlato a nejvíc ze všeho miluji, když něco můžu udělat úplně sama, taky sukně do pasu, podpatky a ranní kávu.
Vítejte v mém pekle. V pekle kde cigarety dávají dobrou noc a závěsy zatahuje ten nejčernější humor.
-Pyrit

Dobré ráno přeji (11:32)

7. august 2013 at 11:32 | Pyrit Rose |  Diary
a supermegagigamňamózní snídani
Mám strašně nepříjemnej pocit, že jsem na něco nebo někoho zapoměla. Ale vážně nevím na co. A taky mi to něco říká, že ten člověk bude pekelně naštvanej..nebo zoufalej. Je to jakobyste nevímproč, strčili morče do ledničky a zapoměli na to.

Dále. O životě mé sestry nemám moc zpráv. Tedy až na to, že jí i v jejím věku (úctyhodných 12let) kluci píšou básničky na dobrou noc a vůbec, vystřídala víc partnerů než by člověk očekával a chtěl očekávat. A tak vždycky přijdu do kuchyně a najdu po ní otřevnej časopis, kterej prozkoumám, v zájmu získání informací o té malé existenci v baráku.

Nikdy jsem nějak neměla ráda bravíčka, popcorny a časopisy, kerý se v dnešní době specializují na drsňácká tetování Justina Biebera, ale mám pocit, že jejich vývoj jde pěkně do kytek. Tohle bravíčko bylo otevřené na stránce se "zaručeně mňamózními koktejlíky"..
Tenhle článek prostě musel psát šílenec.
Na sestřin rozkaz jsem jí jeden z těch koktejlů udělala. Už jenom ingredience mi připadaly dost šílený. Petržel, rajčata, mrkev, okurka, špenát, pažitka, lžička medu.. jasně.. Po tom co jsem všechno úspěšně namixovala z toho vzniklo hnědý cosi.
jako blití to nejenom vypadalo, ale i chutnalo, takže
poučení: recepty z podobnejch časopisů jsou určeny pouze dětem které nemají přístup k mixéru (protože jsou moc mladí, jejich rodiče jsou velice chytří, a možná mají strach z toho že by u mixování mohly otěhotnět)


 

1 person judged this article.

Comments

1 Lore Lore | Web | 8. august 2013 at 21:51 | React

Sice musím přiznat, že jsem si před pár lety taky kupovala Bravíčko, čekala na extra šunt dárek a na nějaký smysluplný článek. Těch by se za celou existenci Brava dalo napočítat na prstech jedné ruky. Rychle jsem od něho upustila, ty nesmysly tam a hlavně ty jejich fotoromány.. Teď mlátím hlavou o zeď, že jsem utrácela týdně 30 Kč za takovou kravinu :D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama