Žiju ve světě kde ďáblové nosí pradu a žabky se házejí do Seiny.Jsem doma tam, kde s vámi v histrorickém taxi sedí Hemingway a Vivienne Westwood klape podpatky po mramorové podlaze.Mám ráda kavárnu u dvou mlýnů, vůni nových knih a taky chaotičnost plánovacích diářů.
Neumím používat nic jiného než sarkasmus a řasenku.Jmenuji se kočičí zlato a nejvíc ze všeho miluji, když něco můžu udělat úplně sama, taky sukně do pasu, podpatky a ranní kávu.
Vítejte v mém pekle. V pekle kde cigarety dávají dobrou noc a závěsy zatahuje ten nejčernější humor.
-Pyrit

Kontakt s lidmi a jeho vývoj.

25. august 2013 at 20:22 | Pyrit Rose |  13tá komnata
Mezirasové styky.
Varování:Článek může být (a taky je) ovlivněn nedozrálostí, nenávistí, sarkasmem, ignorancí, arogancí a nechápavostí.

Člověk asi vážně časem dozrává, a tak trochu zmoudří. Děje se to u všech kast, typů, i ras nebudeme si nic nalhávat.
V čem tedy zmoudřela moje maličkost za ty roky co šlapu po planetě?
A nebo víte co, proč to nevzít trochu víc obecně.

Yaoistky, Shipperky, a nebo klasické Fangirls bych v tomto případě hodila do jedné skupiny (Pokud chceme hranice mého působení ještě trochu roztáhnout můžeme vložit i tagy jako hard otaku, gayfreak a klasický asociál.) Tuto skupinu následně rozdělíme podle věku, protože nám jde právě o to stárnutí a dozrávání.

10-12 stadium lama V tomto věku nemá člověk ještě ani pramalou potuchu o čem internet doopravdy je. V životě neslyšel věci jako OTP, fandom, asdfghjkl a taky nikdy ani nezavadil o HS fandom. Což je v pozdějších stádiích naprosto nemožné. Dochází pouze k povrchním a prvním setkáním s temnou stranou.
Tento typ má základní sociální život a přestože může být mírně uzavřený, zas taková propast ho od ostatních nedělí. Jeho vrstevníci zatím nešukají ani nechodí na party.

12-14 Rozhodující stádium. Ať už se nám to líbí nebo ne, doba jde kupředu a typy tohoto věku tvoří bezmála největší část celé yaoi komunity. Pozor neplést si 13ti letou yaoistku a opravdového gayfreaka. Začíná si uvědomovat že je jiný (nebo taky že je něco špatně). Jeho vrstevníci začínají sexuálně existovat. Řádově je tento typ až děsivě blbý na své omezené znalosti. Z tohoto období si většina zkušenějších typů raději nic nepamatuje.

14-15první stádium Konkrétně mezistádium mezi 14ti a 15ti je nejdramatičtější. Na začátku mezistádia se dostaví období usilovného snažení o začlenění do společnosti. (může se projevit o něco později, nebo naopak dříve, ale rozhodně se dostaví). Přichází náhlé živočišné bravíčkové pudy, tento typ má nutkání vyhledat partnera, píše emoce chrlící básně a statusky. Ovšem vinou jeho celoživotní izolace, přílišné inteligence a světaznalosti, se mu navázat jakýkoliv relationship nepodaří. Mohou upadat do depresí a začínají jíst v posteli.

14-15druhé stádium. U procházení kolem těchto lidí si dávejte extrémní pozor. Nyní už zběhlé yaoistky a začínající shipperky si moc dobře uvědomují kdo jsou a co chtějí spoustu gayporna a bishíků. V tomto stádiu jsou nejvíce nenávistní a afektovaní vůči normálním lidem. Těm "obyčejným" (nezávislým na hodnotných seriálech,yaoi,fanfictions a homo-tematice) by nejraději odstřihli přísun kyslíku a zakopali je hodně hluboko. Extrémě asociální, vůči jakékoliv aktivitě zaujatí jedinci.

15-17 ostřílený mnich-stadium Toto je stadium postupného uklidnění. Jedinci jsou každý den(bez větších zranění) schopni přežít život "tam venku" i po delší dobu. Oproti superextranenávistným předchozím jsou spíše nechápaví a čím dál méně informovaní o normálních lidech. Jsou smířeni se svým postavením, a jsou na to hrdí. To co si o nich myslí okolí jde ve většině případů mimo ně a nad fotkami spolužaček (které vypadají jak z nějakého posraného polo-hipster-barbie webu) se už nepozastavují tak dlouho a začínají si uvědomovat, že každý má něco. Proto si daj místo blbé sebelítosti hrnek kafe. (deprese se vyskytují stále ale ne v tak hojném množství) Ale nepleťte si to (nenávist tam pořád je, pouze ji umějí efektivněji ovládat/skrývat).
Ve fandomech už umějí naprosto standartně chodit. Začínají se vyvíjet v opravdu kvalitní autory fanfictions, (literárně nenadaní například fanartů, a nebo jsou zkrátka blogeři).

18+ Zvýšená opatrnost. Tady už začínají bezřehé a mnou nepoznané vody. Nikdo vám nezaručí že hned po dovršení plnoletosti se z vás stane plnohodnotný a mladšími uctívaný kmet. Staré báje vyprávějí, že je to nejkrásnější období.

Byla bych ráda kdyby každý bral článek s nadhledem a snad se u něj i zasmál (haha vím že takový komik nejsem). A před tím než mě začnete pranýřovat protože nemáte nic jiného na práci si uvědomte, že je to všechno (jenom tak trošku) nadsázka a píšu i o sobě. Mějte se milé opice!
 

2 people judged this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama