Žiju ve světě kde ďáblové nosí pradu a žabky se házejí do Seiny.Jsem doma tam, kde s vámi v histrorickém taxi sedí Hemingway a Vivienne Westwood klape podpatky po mramorové podlaze.Mám ráda kavárnu u dvou mlýnů, vůni nových knih a taky chaotičnost plánovacích diářů.
Neumím používat nic jiného než sarkasmus a řasenku.Jmenuji se kočičí zlato a nejvíc ze všeho miluji, když něco můžu udělat úplně sama, taky sukně do pasu, podpatky a ranní kávu.
Vítejte v mém pekle. V pekle kde cigarety dávají dobrou noc a závěsy zatahuje ten nejčernější humor.
-Pyrit

Oni přícházejí

29. september 2013 at 20:21 | Pyrit Rose
a následuje opičí řev
A tak si moje matka opět vzpoměla,
že jsem ten největší čurák na světě

Článek věnovaný mému budíku,
učebnicím na stole
a nevděčné matce
samosebou
My všichni víme co přesně se k nám blíží. Tedy vlastně spíš, stojí nám za prdelí. Jedna z největších bitev opakující se každý rok už nějakej ten pátek.
Takže nám slavně začala škola. Každý den znovu přicházíme před brány Mordoru, ovšem nikde nevidím záchranný hobití tým ani bílé čaroděje. A že se dívám kurva často.

Ovšem nebudeme fňukat pouze nad jedním dnem. Ráda beru věci pěkně ze široka, takže jeden den naprosto nepřipadá v úvahu. zafňukáme si nad školou obecnou tak silně, že kapesníky z kauflandu nebudou stačit.
Pravidlo první-
Usmívej se na ně hezky, na debily
Školní docházka mimo jiné spočívá v tom že přijdete do třídy, kde se pohybuje15-30 retardovaných jedinců, kteří v životě nejspíš nemají jiný cíl než prohlubovat degeneraci lidské rasy. Jo a taky se většinou okamžitě dostaví chuť skočit si pro nejbližší pohrabáč v zájmu umlátit ty jejich vypatlaný mozky ještě ve vývoji.
Není co dodat. Nenávidíš je.
Ale než je zabiješ, musíš je umět rozlišit. Základem je znát Rod(Dark side- side of the angels.), třídu(šprti, zhulenci, fotbalisti, obyčejní sportovci,lidi co se zastavili v čase,tumbleři, děti, sexuálně neurčitelní and of course, we have a plastics), a druh(druh už si můžete lehce dosaditr sami-nenávidím ho protože, nenávidím ho bez důvodu, nevnímám ho, nevnímá mě, kdy se sem tenhle člověk dostal, kdy se odsud ten člověk dostane a spolusedící).
Důležitá informace: třídy se můžou libovolně prolínat a kombinovat, nikde není napsáno že freak nemůže být zhulenec)

Rod: Dark-side
Třída: Plastics(děfky), Fotbalisté, Obyčejní sportovci
ALERT! ALERT! ALERT! -schovat gayporno, nová trička, domácí úkoly odpovědi do testu, ego, sebevědomí, způsob chůze a tak podobně.
Pokud mezi ně nepatříš, pak je zhloubyduše nenávidíš. To je jasný. Pojď za námi bratře, vem si černou kápi, svíčku a obětní dýku. Nemusím se o nich dlouze rozepisovat. První co uvidíš je..něco jako Satan a tím je Leader. Zaručeně nejhloupější, nejbohatší a v praxi nepoužitelný jedinec. Tato třída se shlukuje. Všichni jsou tupé ovce, ale ovce odjakživa žijí ve stádech. Jsou na sebe napojení, když se přiblížíš na nebezpečně malou vzdálenost-vidíš to? Tahle skupinka má centrální nervový systém. Jeden druhýho přiživuje, posiluje jeho ego, využívá ho a tak podobně.
Poslední poznámka-je naprosto nemožné postřelit pouze jednoho jedince. Zranění jednoho člena si bere k srdci celá smečka a budou tě nenávidět ještě víc než do teď, zaručeno.

K ostatním skupinám se vyjadřovat nebudu, protože se mi do toho už nechce

Můj rozvrh letos musela sestavovat nějaká bláznivá stařenka, jinak si to neumím představit. Tedy umím. Už dlouhé roky mám jednu teorii o vytváření gymplových rovrhů. A ta teorie obsahuje spoustu šílenství a trávy.
Takže mám pěkné tři dny do pěti, jeden do čtvrt na pět a ten nejkratší mi vyšel na nádherných patnáct hodin a dvacet minut.
Jako novopečený student čínštiny a latiny nemůžu říct ani kulový, protože jsem si to sama vybrala a slavnostně si přísahala že budu všechno stíhat a všechno umět.
Ledatak hovno
Studijní deprese u mě vypukla už v září, a to mi tedy někdo prosímpěkně řeknětě, co budu dělat v lednu.
Vážení profesoři, mimo jiné, nám dali takových pěkných čtrnáct dní začátečnické ochrany (znáte to, když začnete hrát nějakou hru viz metin,metin2,4story,draconika, wow..tak v prvních pěti levelech na vás neútočí příšery ani ostatní hráči a úkoly, které musíte splnit, jsou taky tak nějak lehčí) no ale jakmile symbolických 14dní skončilo, všechno se nám pěkně shluklo do chuchvalce testů. A to testů na aktuální látku, loňskou látku, a rozmanité kombinace věcí, které jsem úspěšně zapoměla, nebo je nikdy neviděla.
Klasika.
Navíc má moje rodina úžasnou demotivační auru. Takže místo toho abych se soustředila na studijní život, o hodně víc řeším svoje rychlé odstěhování, protože jinak tady už určitě zahynu.
Co se milostného života týče. Naprosto pevně jsem se jej rozhodla omezit na romantické filmy a vykalené pátky.
A můj kreativní život? Jak můj život vůbec může bejt kreativní, když nemám ani čas na vyčištění zubů? Ale většina mých známých se realizovat dokáže, ikdyž má volného času stejně málo jako já.
Asi je to baví, a já už na to nemám.


No ale vypadá to tak, že jsem opět napsala až moc dlouhý článek. Takže se s vámi loučím milé opice.
Pac a pusu
Pyrit
 

1 person judged this article.

Comments

1 Barica Barica | Email | Web | 1. october 2013 at 16:10 | React

Moje teorie, co se rozvrhu na gymplu tyce, je velmi podobna... xD Ja mam latinu pred vyucovanim, od sedmi, a dala bych cokoliv za to, abych ji mohla mit az odpoledne, a to klidne i do sesti... Cumeni do dvou do rana na dorama se s naslednym vstavanim o pul seste moc rado nema, haha.
Konec zacatecnicke ochrany jsem propasla, uz par dni sedim doma s rymou, spim do jedne a jsem spokojena, bohuzel mam ale takovy pocit, ze az se ve skole zas objevim, daji mi to sezrat poradne... O.o

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama