Žiju ve světě kde ďáblové nosí pradu a žabky se házejí do Seiny.Jsem doma tam, kde s vámi v histrorickém taxi sedí Hemingway a Vivienne Westwood klape podpatky po mramorové podlaze.Mám ráda kavárnu u dvou mlýnů, vůni nových knih a taky chaotičnost plánovacích diářů.
Neumím používat nic jiného než sarkasmus a řasenku.Jmenuji se kočičí zlato a nejvíc ze všeho miluji, když něco můžu udělat úplně sama, taky sukně do pasu, podpatky a ranní kávu.
Vítejte v mém pekle. V pekle kde cigarety dávají dobrou noc a závěsy zatahuje ten nejčernější humor.
-Pyrit

Fandom in the mourning

20. november 2013 at 17:14 | Pyrit Rose |  Diary
Nacházím se ve stavu kdy mě dokáže naštvat vážně cokoliv.
To že je venku tma, to že je venku moc světla, to že je kafe moc horký a to že je zase moc studený. To že moc jím a naopak to že v tomhle domě není nic k jídlu.
No a na to si musí člověk najít uklidňovák..nebo ještě líp, mnohem větší life ruiner než jsou nějaké ubohé pozemské strasti.
Takže welcome back moje fandom období, famfáry atakdále si necháme na jindy přecejenom se známe už nějakou dobu.
Osobně považuju rána za rozhodující část dne. Právě díky tomu pro mě #fandom in the mourning tolik znamená. Samosebou rána nejsou nic příjemného, ale pokud se u mě ani ráno nevyskytne žádný pořádný záchytný bod, vím že dnešní den prostě bude extra k ničemu. Lidově řečeno naprd.
No a proto je lepší si to pojistit, a hned po ránu začít fangirlit. Váš život se pravda moc nezlepší, jakákoliv povinnost bude nesnesitelnější než obvykle, ale alespoň přesně víte, že během dne ještě budete něco dělat.
Pokud se tedy znásilňování tlačítka "play" dá počítat jako činnost.
Elegantně se tak vyhýbám sociálnímu životu a životu obecně, ale také se tím vyvaruji hryzavému pocitu z nic nedělání (který je tedy na podzim obvzlášť nebezpečný)

Kromě toho , že jsem tedy od rána neroztáhla rolety jsem si našla nový způsob zábavy. Totiž už dřív jsem byla youtuber jak vyšitý (jenom ten vlastni channel mi chybí..), ale v poslední době se dokážu prokousat k opravdu velikým pokladům. Amatérské filmy, stoleté reklamy, seriály se smyslem i beze smyslu, postupové materiály z uměleckých škol..a tak vůbec.
Samozřejmě že vám je nechci ukázat.
Veškeré tyhle věci pracují na jednoduchém leč neprůstřelném systému. Totiž objevila jsem ty věci po čtyřech vyčerpávajících hodinách čumění na největší trash jaký vůbec můžete sledovat, doslova jsem potila vlastní krev abych se k nim dopracovala.. A zaprvé si moje ego není jisté jestli jste jich hodni a za druhé, čím víc to budu zveřejňovat, tím víc lidí to bude sledovat a.. puf, celá ta originalita a jedinečnost jde do háje. No ale jistěže vám je postupně ukážu, člověk v sobě nemůže zadržovat informace věčně.
A taky vám chci tu českou blogovou scénu trochu okořenit.
Protože když se tak podívám na nejzobrazovanější blogy tady..Upřímě, je to fakt dost nechutný.
První je kuchařka a hned třetí, sborník fanfictions o one direction
Teda promiňte.
Vždycky mě nasere když někdo řekne že patří do "one direction fandomu" porozumějte mi, tohle slovo se nikdy nepoužívalo v souvislosti s ženštilíma kapelkama. Fandom je něco naprosto jiného. Ale nechme to bejt. V podstatě si stojím za názorem, že dobré fanfictions ani neexistují a pokud ano, máte u nich mít pocit jakobyste pomalu četli originál..problém je v tom že one direction je kapela, žádný originál neexistuje, protože neexistuje ani žádné story je-to-kapela-proboha. Ale to jsem nějak odbočila.
Prostě mě jenom mrzí (sere) že mezi největší skupinu čtenářů (fanatických přisluhovačů ďábla) tu tvoří nezaměstnané maminy na mateřské, a a třináctileté holčičky bažící po svatbě s one direction (ano nejlépe s celou kapelou, proč se zastavovat na jednom členovi) které dokážou na své vlastní blogy napsat přímo do názvu článku "I were beauutifuul clotes"
Takže zkrátka asi tak.
Příjemnej den přeji.
Víte o tom že za komentáře ruce neukusuju?
(jenom rvu vlasy a mustaches)
have a nice day
Pyrit
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama