Žiju ve světě kde ďáblové nosí pradu a žabky se házejí do Seiny.Jsem doma tam, kde s vámi v histrorickém taxi sedí Hemingway a Vivienne Westwood klape podpatky po mramorové podlaze.Mám ráda kavárnu u dvou mlýnů, vůni nových knih a taky chaotičnost plánovacích diářů.
Neumím používat nic jiného než sarkasmus a řasenku.Jmenuji se kočičí zlato a nejvíc ze všeho miluji, když něco můžu udělat úplně sama, taky sukně do pasu, podpatky a ranní kávu.
Vítejte v mém pekle. V pekle kde cigarety dávají dobrou noc a závěsy zatahuje ten nejčernější humor.
-Pyrit

The day of the Doctor úspěšně za námi

24. november 2013 at 15:23 | Pyrit Rose |  13tá komnata
Jenom rychlý report o tom jak to, doslova letem světem toho, 23.11 probíhalo.
Padesát let doktora. Jeden z nejdůležitějších dnů tohoto roku, což myslím naprosto upřímě.
Bohužel (nebo taky bohudík) platí jakési nepsané pravidlo dvou dnů bez spoilerů, takže vydržím až dozítřka, abych náhodou někomu nepokazila prožitek.
Česká televize se na nás samozřejmě s celým doktorem a důležitou životní událostí vyprdla, takže většina lidí musela vykopat přímo BBC online (což od nás není zrovna hezké, ani povolené že). Ono by bylo celkem normální, kdyby se tedy člověk pojistil, našel nějakou podobnou stránku, a pak se na ni vrátil až tak deset minut před začátkem doktora.
No ale Whovians moc normální nejsou, takže už dvě hodiny před startem výročního dílu všichni svorně fangirlili na hromadném chatu. Hromadné chaty vůbec nejsou nic příjemného. Ale udivilo mě, kolik tam bylo čechů. No nic, alespoň mě jako první napadlo do toho chatu napsat *knock* *knock*.
If you know what I mean
(Ale všichni se po mě začali opičit což bylo lichotivé ale taky velice rude.)
Mimochodem UK star dance probíhá paralerně s naším star dance a ještě k tomu ve stejný čas, takže zatímco já fangirlila na tumblru a chvílemi sledovala uplé šatičky a obrovská prsa v anglické verzi, moje matka fangirlila o poschodí níž nad tím naším českým valčíkem či co se včera tančilo. (O reálném světě jsem měla opravdu jenom minimální zdroje informací..Přecejenom kolik toho vydedukujete když akorát sprintujete na záchod a pro jídlo?)
No každopádně bylo to skvělé úžasné, atakdále a tak dále.
A navíc hned po konci vysílání na všechny z nás čekalo obrovské překvapení..No přece Sherlock 3 trailer!! Takže se veškeré pocity, emoce a komunikační nástroje omezili na asdfghjklyxcvbnm
Mimochodem John má opravdu knírek.
To já jenom kdyby to náhodou ještě někdo nezjistil.
To je asi všechno co jsem zatím mohla a chtěla říct. Akorát mě tedy opravdu udivuje síla internetu protože opravdu 20sekund (nepřeháním, čestný skautský) po konci Doctora Who už byl tumblr plný výročních gifů, spoilerů a citů, hlavně těch citů!
OMG MY #FEELS
Mám tolik postů, které bych vám chtěla ukázat, ale i moje místo v tomhle článku je omezené.
Omlouvám se za kvalitu tohoto spisu. Přísahám bohu, že IQ se mi zatím nesnížilo..Jenom prostě..asdfghjkasdfgsdfgshdf

Thank you Doctor, it was amazing.

I have no words I'm shaking.

And then a god damn surprise Sherlock Teaser at the end!

 

1 person judged this article.

Comments

1 S c a r s S c a r s | Web | 1. december 2013 at 10:23 | React

Bohužel časově jsem se nemohla na Doctora koukat hned online, tak jsem si pak počkala ještě na titulky a mrkla na to v nevěděli večer :D LOL takovej záchvat jsem při sledování seriálu dlouho nezažila! Bylo to fakt perfektní a nad moje očekávání! :D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama