Žiju ve světě kde ďáblové nosí pradu a žabky se házejí do Seiny.Jsem doma tam, kde s vámi v histrorickém taxi sedí Hemingway a Vivienne Westwood klape podpatky po mramorové podlaze.Mám ráda kavárnu u dvou mlýnů, vůni nových knih a taky chaotičnost plánovacích diářů.
Neumím používat nic jiného než sarkasmus a řasenku.Jmenuji se kočičí zlato a nejvíc ze všeho miluji, když něco můžu udělat úplně sama, taky sukně do pasu, podpatky a ranní kávu.
Vítejte v mém pekle. V pekle kde cigarety dávají dobrou noc a závěsy zatahuje ten nejčernější humor.
-Pyrit

Bahno

11. december 2013 at 20:23 | Pyrit Rose |  Diary
Aktuálně z mojí nory.
Pokud jde o mě, hodnotím tento týden celkem pozitivně, vzhledem k tomu že jsem neudělala nic z toho co jsem udělat měla, ale zato jsem shlédla čtyři série sexu ve městě.
Takže k aktualitám ze světa.
Nový trailer na sherlocka
What life? I've been away. Honestly.. I don't know what my feelings are doing...
Pokročíme dál. Je jedenáctého prosince, úspěšně jsem oslavila své jmeniny a je větší teplo než v listopadu.
No a v neposlední řadě tu máme dvojku hobita na kterého jdeme s milým v pátek.
Přirozeně hlavně kvůli tomu že nám tam Benedict zavrčí jako drak. Ne..dobrá. Už jenom díky podbným záběrům mimo natáčení se na to ráda podívám.
A opět bych ráda upozornila, (jako to ostatně budu dělat v každém článku až do prvního ledna) že vánoce jsou krásná věc. Ale pokud je chcete přežít, měli byste dodržet pár bodů.
  • O vánocích je zakázáno sledovat reklamy
  • Proč?
  • Protože jsou naplněné dvakrát větším množstvím falešně šťastných lidí s úžasnými domovy/dětmi/televizemi/léky na kašel/a v neposlední řadě životy
  • Cože vy jste to udělali?
  • Poslední krok:
  • Upadněte do hluboké deprese a pusťte si s matkou star dance.
Jinak se ve světě jako každý den neděje vůbec nic (až na to že každou sekundu umře člověk a každou další sekundu se narodí ohyzdné miminko). Spoilerů na Doctora Who a Sherlocka je jak jistě víte také všude neobvykle moc. Protože DW odstartuje poslední díl ve kterém účinkuje Matt Smith přímo na vánoce, a Sherlock jak jistě víte startuje prvního ledna.
No a to by bylo zatím vše.
Mějte se
Šťastný a veselý velikonoce
Pyrit
 

1 person judged this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama