Žiju ve světě kde ďáblové nosí pradu a žabky se házejí do Seiny.Jsem doma tam, kde s vámi v histrorickém taxi sedí Hemingway a Vivienne Westwood klape podpatky po mramorové podlaze.Mám ráda kavárnu u dvou mlýnů, vůni nových knih a taky chaotičnost plánovacích diářů.
Neumím používat nic jiného než sarkasmus a řasenku.Jmenuji se kočičí zlato a nejvíc ze všeho miluji, když něco můžu udělat úplně sama, taky sukně do pasu, podpatky a ranní kávu.
Vítejte v mém pekle. V pekle kde cigarety dávají dobrou noc a závěsy zatahuje ten nejčernější humor.
-Pyrit

#SherlockLives! *makes inhuman noises*

30. december 2013 at 23:18 | Pyrit Rose |  Benadicted
At first I was just like "my body is ready!"
and then I was like "no please no! This mini episode was to much I'm not ready for this. Moffat you bloody bastard"

Blíží se nám to vážnění. Ať se na to dívám jak chci...První leden nemám šanci přežít. Čekám dva roky, dva posraný roky na tenhle okamžik, a když už je to tady, neradši bych to ještě oddálila.

Mám pocit že nebudu jediná kdo skolabuje. Šíří se hypotézy o tom že ani tumblr nemá šanci přežít hromadnou srdeční zástavu nechytřejšího konzultujícího fandomu na světě. Ehm ehm stejnějsemnanáspyšná ehm.

Můj život je konstantně v troskách jenom kvůli téhle show. Těmhle cheekbones. Tomuhle a támhletomu, a přitom ničeho nelituji. Pokud chcete umřít a přitom stále dýchat, nejlepší bude vstoupit do fandomu.
Původně jsem vás chtěla obohatit o nějaké mé vlastní teorie a dedukce co se Sherlocka týčí, ale myslím, že na to nemám sílu. Je to v háji děťátka. Připravte si kopu kapesníků (možná radši ručníků) a deku, protože dozajista budete v šoku.
Poslední týden nedělám nic jiného než že stahuju gigantická množství obrázků, fandom shitu, trailerů oficiálních i neoficiálních a bezustání hledám vyhovující košili (viz. purple shirt of sex). Protože tohle bude velký a dozajista životruinující.


Jediné co mě na celé této situaci štve je fakt, že první leden není zrovna nešťastnější volba pro premiérové datum. Já jsem sice za vodou (jakovždytrapněstřízlivá). Ovšem vzhledem k tomu, že moji rodiče se velice rádi socializují a bude se "silvestr" slavit přímo v naší hobití noře, jsem celkem zoufalá. Veškeré tyto rodinky a párečky spolu s jejich dětmi budou neschopni odejít odsud domů za včasu, a já tu budu mít narušitele osobního prostoru minimálně do tří odpoledne. Než se páni, dámy a usmrkanci ráčej vyspinkat.
Snad nezbývá než vám popřát šťastný nový rok.
#SherlockLives u motherfukers!
The game is on!
-SH
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama