Žiju ve světě kde ďáblové nosí pradu a žabky se házejí do Seiny.Jsem doma tam, kde s vámi v histrorickém taxi sedí Hemingway a Vivienne Westwood klape podpatky po mramorové podlaze.Mám ráda kavárnu u dvou mlýnů, vůni nových knih a taky chaotičnost plánovacích diářů.
Neumím používat nic jiného než sarkasmus a řasenku.Jmenuji se kočičí zlato a nejvíc ze všeho miluji, když něco můžu udělat úplně sama, taky sukně do pasu, podpatky a ranní kávu.
Vítejte v mém pekle. V pekle kde cigarety dávají dobrou noc a závěsy zatahuje ten nejčernější humor.
-Pyrit

Get out your cheekbones and turn up your coat collars!! ‪#‎SherlockLives‬

1. january 2014 at 20:10 | Pyrit Rose |  Benadicted
Jenom rychle abychom to všechno stihli. Sherlock začíná už relativně za chvilinku. A já chci, aby se pojem "sherlock fandom" zaprvé, rozšířil mezi "český lid" a za další podat zprávu těm méně informovaným z nás.
Na většině hromadných chatů a online televizích vyčkávají Sherlockians už od božího rána. Já osobně konkrétně už od deseti hodin.

Viděla jsem už dva dokumenty o ledních medvědech a taky řetězec muzikálů (ano to je dnešní repertoár BBC..nemusí dávat nic zajímavého když májí pro dnešek stejně o sledovanost postaráno). Trailer na Sherlocka se průběžně opakuje během celého dne a před začátkem jakéhokoliv vysílání najednou zazní dramatická hudba a je nám poskytnut záběr na dveře 221B Baker street. Právě teď běží na BBC "Gnomeo a Juliet" takže pokud si chce někdo zpříjemnit čekání pohádkou, nažhavte své streamy.
Jinak, za sebe můžu říct, že dnes nemusíte posty ani hledat. Sherlockians ovládají internet. Tumblr, twitter, Facebook, DeviantArt, weheartit a dokonce i na lookbooku se našlo pár sherlock outfitů (to mi připomíná že ještě stále sháním svou purple shirt of sex)
To by bylo vše miláčci. Přeji nádherný večer plný Sherloc-feels. Jinak opět upozorňuji všechny. Všechny. (Protože česká blogová scéna o tom zjevně nemá ani páru) ..Dodržujte pro lásku boží minimálně ty DVA mezinárodně uznávané dny bez spoilerů.

‪#‎SherlockLives‬

 

1 person judged this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama