Žiju ve světě kde ďáblové nosí pradu a žabky se házejí do Seiny.Jsem doma tam, kde s vámi v histrorickém taxi sedí Hemingway a Vivienne Westwood klape podpatky po mramorové podlaze.Mám ráda kavárnu u dvou mlýnů, vůni nových knih a taky chaotičnost plánovacích diářů.
Neumím používat nic jiného než sarkasmus a řasenku.Jmenuji se kočičí zlato a nejvíc ze všeho miluji, když něco můžu udělat úplně sama, taky sukně do pasu, podpatky a ranní kávu.
Vítejte v mém pekle. V pekle kde cigarety dávají dobrou noc a závěsy zatahuje ten nejčernější humor.
-Pyrit

kjůt moarnings

11. february 2014 at 5:37 | Pyrit Rose |  Diary
Moje tělo je v modrém světle startovní stránky windowsů úplně magické. Neříkám to jenom tak. Jako nějakou poetickou onanii. Prostě sedím na posteli, tělo mi ozařuje monitor a já na sebe čumím do zrcadla v nohách postele.
Vlasy už mám celkem dlouhé. Sahají někam k místům, kde bývá zapínání podprsenky. Lechtají mě.
Venku je světlo. Chvíli mi trvá než si uvědomím, že to nejsou pouliční lampy ale opravdu svítá. A taky je mlha. Vsadila bych spodky že před hodinou, to znamená tak ve čtyři, když jsem šla spát, ta proklatá mlha ještě nebyla.
Tedy proklatá. Připomíná mi hodně věcí. A taky člověka.
Ale kvůli mlze vztávám s vědomím, že ať s těmi vlasy udělám cokoli, ony se stejně zkroutí zpátky do mého ptačího hnízda. O důvod víc se vůbec nesnažit a udělat si pohodový ráno, no ne?
Jsem líná jít na youtube a hledat si pro sebe nějakou hudbu, tak pouštím jakejsi seznam skladem na 8tracks. Hned první písničku přeskakuju, ale ta druhá se mi celkem líbí. Nechám to tak.

Blahodárných šedesát minut spánku. Moc dobře vím že to nebyl ten nejstřízlivější nápad. Hlavně proto, že dnes budu ve škole do pěti. Nedostatek spánku se ovšem začne hlásit až tak po čtvrté vyučovací hodině. To mám dost času cítit se plná života. A vyspaná daleko víc než po doporučených osmi hodinách.
Kdo nezažil, neuvěří. Každej by to měl občas zkusit. Už staří Římané věděli, že probdělá noc spojená se zábavou může na nějaký čas zbavit člověka příznaků deprese.
Na snídaní jsou stejně nejlepší teplý toasty a kafe.
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama