Žiju ve světě kde ďáblové nosí pradu a žabky se házejí do Seiny.Jsem doma tam, kde s vámi v histrorickém taxi sedí Hemingway a Vivienne Westwood klape podpatky po mramorové podlaze.Mám ráda kavárnu u dvou mlýnů, vůni nových knih a taky chaotičnost plánovacích diářů.
Neumím používat nic jiného než sarkasmus a řasenku.Jmenuji se kočičí zlato a nejvíc ze všeho miluji, když něco můžu udělat úplně sama, taky sukně do pasu, podpatky a ranní kávu.
Vítejte v mém pekle. V pekle kde cigarety dávají dobrou noc a závěsy zatahuje ten nejčernější humor.
-Pyrit

"Nemůžeš mít hlad i strach zároveň!" -"A proč?" -"Protože strach vždycky zažene hlad." -"A co když je hlad větší než strach?"

9. march 2014 at 19:14 | Pyrit Rose |  Diary
Už o tom nebudeme mluvit a všichni milujeme černobílé filmy.
Je tu březen. Bude jaro! Což nic nemění na tom, že mě pořád všechno otravuje. Za ty roky co si to majestátně vyšlapuji přes tuto zem jsem zjistila, že mě škola štve ještě z jednoho dosud nezmíněného důvodu. Totiž její úžasná vlastnost kohokoli unavit
Jistěže to znáte a pokud neznáte, patříte k vyvoleným. Já zkrátka přijdu odpoledne domů hodím tašku do kouta a připadám si taková strašně..užmoulaná, pomačkaná. Chápe někdo jak to myslím? Ráno jsem celá vyžehlená, schválně si vyberu i hadry který jsou v rámci mezí reprezentativní a velice pohodlný..A během té osudné doby, kdy vlastně nic nedělám a akorát sedím na prdeli, se proměním v obrovskou hromadu nepříjemných pocitů a strašně moc toužím po kafi a teplákách s volnou gumou. Upřímě doufám že to na mě není poznat. Zkrátka, jakmile strčím klíček do zámku, padaj mi gatě který mi byly ještě ráno naprosto normálně no a podobné srandy.

I guess this is growing up.


Varování! Před začátkem užívání podobně návykových léků jako jsou americké černobílé filmy, prosím čtěte pozorně příbalovou informaci. Účinné látky v jednotlivých dávkách vyvolávají jisté vedlejší účinky. Pocity depresí, prázdnoty, zbytečnosti života. Upozornění pro alergiky: Pokud jste u sebe v minulosti zaznamenali nežádoucí reakce na následující: "pravou lásku, to nejlepší co vás může v životě potkat, hluboká ponaučení, silné hrdinky, vychované a krásné muže," ani se do užívání nepouštějte. Dlouhodobější užívání může způsobit silnou závislost. Jo a nikdy takového muže nenajdete (nejspíš nenajdete ani muže, který sleduje černobílé filmy,.. ACHJO) Budete trpět ale náramně si to užijete.

Co k tomu dodat dámy a pánové? Ničeho nelituji. A dnes mám perfektní život (přestože trpím).
 

1 person judged this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama