Žiju ve světě kde ďáblové nosí pradu a žabky se házejí do Seiny.Jsem doma tam, kde s vámi v histrorickém taxi sedí Hemingway a Vivienne Westwood klape podpatky po mramorové podlaze.Mám ráda kavárnu u dvou mlýnů, vůni nových knih a taky chaotičnost plánovacích diářů.
Neumím používat nic jiného než sarkasmus a řasenku.Jmenuji se kočičí zlato a nejvíc ze všeho miluji, když něco můžu udělat úplně sama, taky sukně do pasu, podpatky a ranní kávu.
Vítejte v mém pekle. V pekle kde cigarety dávají dobrou noc a závěsy zatahuje ten nejčernější humor.
-Pyrit

Šťastné nenarozeniny pro nás!

11. march 2014 at 21:53 | Pyrit Rose |  Diary
A je mi o rok víc. Čili, Pyrit je o rok blíže své smrti, překřtění na daňového poplatníka a v neposlední řadě také o rok chytřejší, že.
Celé ty narozeniny by vyzněly líp, pokud bych se poslední týden nenacházela ve stavu totální prokrastinace. Pokud člověk na něco soustavně sere a přidá k tomu odborně vypadající termín (viz- prokrastinace) rozhodně se to musí někde projevit. Třeba na zásobách čokolády, rozpočtu kešek na cigarety, a průměrném množství shlédnutých animáků týdně.
Jak se pozná silná prokrastinace? Sledujete jenom animáky.
Což nic nemění na tom, že přesně na dnešní datum vychází výročí mého bezproblémového výlezu z vagíny. Veškeré milodary a "upřímná" přání na fejsbůkové zdi ocením, jakmile dokončím analýzu svého posledního roku života. A nebo víte co? Vezmeme to pěkně zeširoka.
Legenda praví že je prej Pyrit celkem chytrá. Nevím jak na to lidé přišli. Nemá koníčky ani zájmy. Většina jejího sociálního života se omezila na fantasy knížky v dětství, psychodramata a gayporno. Kromě toho, že by se většina mého dosavadního života měla raději vycenzurovat je také občas často značně ilegální. Některým věcem se člověk prostě nevyhne. A tak tu sedím. Téměř šedivá, z života vystrašená a připíjím na nový, lepší haha a úspěšnější rok svého života. Třikrát hurá, napijte se za mě taky, mám pocit že mi za chvilku vyprší moje smlouva s peklem.

I regret nothing
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 bludickka bludickka | Email | Web | 16. march 2014 at 16:45 | React

Dodatecne vse nej:-) rada bych se napila na tve zdravi ale nase domacnost skyta jen trochu vodky a rum. A moje konzumace tvrdyho alkoholu byla uz vcera nadlimitni. Musim to promyslet:-)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama