Žiju ve světě kde ďáblové nosí pradu a žabky se házejí do Seiny.Jsem doma tam, kde s vámi v histrorickém taxi sedí Hemingway a Vivienne Westwood klape podpatky po mramorové podlaze.Mám ráda kavárnu u dvou mlýnů, vůni nových knih a taky chaotičnost plánovacích diářů.
Neumím používat nic jiného než sarkasmus a řasenku.Jmenuji se kočičí zlato a nejvíc ze všeho miluji, když něco můžu udělat úplně sama, taky sukně do pasu, podpatky a ranní kávu.
Vítejte v mém pekle. V pekle kde cigarety dávají dobrou noc a závěsy zatahuje ten nejčernější humor.
-Pyrit

Lidé, kteří vnímají večerní slunce a užívají si ranní nákupy.

31. may 2014 at 21:05 | Pyrit Rose |  Písemnosti
Oblíbila jsem si samé roztomilé lidi. A víte proč? Protože je má každý rád.
A oni většinou tak roztomilí nejsou. Mě se zdají roztomilí ti, kteří si všímají malých věcí a hezkých pocitů. Ale život se nezkládá jenom z roztomiloučké milosti. Když máte pocit, že někdo vnímá maličkosti víc než vy a vy byste přitom tolik chtěli, stačí se přeci začít dívat.
Na druhou stranu..třeba mě osobně to nikdy nešlo.
Možná na to musí mít člověk buňky. Tisíce malých vesmírků, které budou uprostřed jeho těla růst.
Jak chcete lidem dokázat že uvnitř vás žijí tisíce galaxií, když nevypadáte ani na jednu? Za člověka ovšem nemluví vizáž ale jeho činy. Problém s roztomilými činy je, že jsou malé. Nejdou vidět.

Kromě roztomilých lidí mám ráda lidi se kterými chodím ven v jedenáct večer..jen se tak na chvíli projít. Ale ty, se kterými chodím chodit ten samý den o půl druhé ráno, mám ještě raději. Tajně. I když jsem ve věku kdy vlastně tajně tak úplně nemusím.

Je podivné jak vám může jeden člověk tak moc chybět. Ale pochybuji, že je něčím roztomilý. Ani jeho postel není moc roztomilá. Žádná roztomilá hudba, žádný roztomile zarostlý umělec. A přesto s ním mám ty nejroztomilejší pocity.
Pyrit
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama