Žiju ve světě kde ďáblové nosí pradu a žabky se házejí do Seiny.Jsem doma tam, kde s vámi v histrorickém taxi sedí Hemingway a Vivienne Westwood klape podpatky po mramorové podlaze.Mám ráda kavárnu u dvou mlýnů, vůni nových knih a taky chaotičnost plánovacích diářů.
Neumím používat nic jiného než sarkasmus a řasenku.Jmenuji se kočičí zlato a nejvíc ze všeho miluji, když něco můžu udělat úplně sama, taky sukně do pasu, podpatky a ranní kávu.
Vítejte v mém pekle. V pekle kde cigarety dávají dobrou noc a závěsy zatahuje ten nejčernější humor.
-Pyrit

Hannibal je kanibal.

26. june 2014 at 19:04 | Pyrit Rose |  13tá komnata
Pohádka o tom jak jsem dosledovala Hannibala.

Konečně jsem dojela Hannibala a cítím, že bych se snad i zanedlouho mohla stát součástí jeho fandomu. Vlastně mě k tomu dokopal špatný pocit z nedokončené práce, a taky milý. Ten totiž poslední episodu zvládnul daleko dřív než já, a dušoval se, že jestli svůj zadek nepřilepím na židli a nedokoukám to -hnedteď-, tak mi řekne, kdo všechno umře.
A není zrovna příjemný vědět kdo umře.
Obvzlášť když vám příběh přichystá takový šok.
(olala už běžím)
Myslím, že každý seriálově vzdělaný člověk se k Hannimu jednou dokope. Zvlášť když je detektiv takovej ňufík. A sám Hanibal je prostě..so brainy so sexy.
Myslím že o seriálu si každý dokáže najít co potřebuje, stejně tak i o postavě. Přesto vám také něco popovídám.
Seriál není založen pouze na něm, vlastně je to hlavně seriál o tom jak se snaží zmanipulovat ňufíčkovatého detektiva Willa. Řekla bych že pošahaných vražd si taky užijete do sytosti, nejde jenom o vraždy samotného Dr. Hannibala Lectera ale o spoustu další nevídaně brutálních a pošahaných zabijáků. Upřímě jsem si většinu takových případů ani nedokázala představit takže obrovská poklona fiktivním zabijákům.
Při sledování máte jenom dvě možnosti. Vlastně tři. Buď se zamilujete do Willa, Hannibala a při nejlepším do obou zároveň. Tedy..vlastně spíš..když se vám jeden hodně znechutí, přešupačíte se k fangirls toho druhého a naopak.
(Když máš rád sériové vraždy tak si zatleskej *tlesk* *tlesk*)
Samotný Hannibal je velice inteligentní, sečtělý, odměřený manipulátor, který ve své blízkosti snese jenom některé lidi.(ajetosexysamec) Navíc má supr bejvák a skvěle vaří.(převážně lidi)-V dálce slyšíme vytí sexuchtivých fangirls-
Musíte si uvědomit jednu věc. Seriál je nejspíš opravdu pro silnější povahy. Od labužnického krájení lidské nohy se dostaneme k mozajce ze slepených mrtvol. Ale nebojte, v momentě kdy se lidské plíce dostanou na pánev to stejně působí spíš jako show o vaření než vražda.
Osobně sem si seriál užila nejvíc jak to šlo, i když jsem občas seděla jak opařená. A narozdíl od milého, jsem dokonce u jakékoli scény dokázala i jíst, takže míru snášenlivosti těchto nechuťáren si musíte ozkoušet sami. Nalejme si čistého vína, je to velice dobrej seriál, i když jsem měla pocit že mi možná něco chybí. Ale zas tolik mi toho nechybělo.
Je to inteligentní, čistý, ponurý, originální, vlastně velice originální, zamotaný, nepředvídatelný, prostě uplně WTF OMG a strašně psycho.
K tomu psychu se ještě vraťme.
Prostě vám to v těch hodně-manipulátorskejch-dílech vymrdá mozek z hlavy. Myslím, že sami poznáte, že nemůžete dělat unáhlené závěry a hlavně..nic není tím, čím se zdá být.

Je to boží seroš pusťte si ho opice. Sou přece prázdniny, tak nepředstírejte, že budete něco dělat. Proč první týden prostě nestrávit v přítmí svého pokoje, s manipulátorským kanibalem. Ha?
Dosledovatelnost seriálu se zachovaným zdravým rozumem: +-4dny. Pokud na to máte.
Čauky mňauky. Pyrit
 

1 person judged this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama