Žiju ve světě kde ďáblové nosí pradu a žabky se házejí do Seiny.Jsem doma tam, kde s vámi v histrorickém taxi sedí Hemingway a Vivienne Westwood klape podpatky po mramorové podlaze.Mám ráda kavárnu u dvou mlýnů, vůni nových knih a taky chaotičnost plánovacích diářů.
Neumím používat nic jiného než sarkasmus a řasenku.Jmenuji se kočičí zlato a nejvíc ze všeho miluji, když něco můžu udělat úplně sama, taky sukně do pasu, podpatky a ranní kávu.
Vítejte v mém pekle. V pekle kde cigarety dávají dobrou noc a závěsy zatahuje ten nejčernější humor.
-Pyrit

Nebuď prašná cestičko, švarný junák teď tebou jde...anenávidíamilujevšechnokolemsebe

5. august 2014 at 20:57 | Pyrit Rose |  Diary
Rosa je krásná
V létě je zima.
Kamkoli dálka.

Uprostřed lesa kde to neznáte se opravdu lehce ztratíte. Nechala jsem si batoh na zemi, otočím se směrem kterým by měl ležet a on leží úplně jinde. Tenhle růžovej vršek od petláhve jsem obcházela už cestou sem, ale nemám ani tušení kudy to bylo.
Vážně by mě zajímalo jaký typ lidí nosí až doprostřed lesa petláhve a tam je nechává. Třeba mají takoví lidé třetí nohu, kterou používají jenom k tomu, aby uprostřed nízkého lesa zahodili plastovej pytel s bordelem a tam ho nechali. Nevím.

  • Na horách čaj chutná o moc dobrodružněji.
  • Když proti mě jde po horách ženská, která si do vysokých tater vyšla jako na motýly v šatech a sandálkách, vždycky ji proklínám, představuju si, že jí dělá problém vyjít i schody, hlasitě kleju a připadám si sportovně.
  • Voda tady není tak tvrdá jako v naší díře, hádám, ve varné konvici není vodní kámen.
  • Houba která je celá fialová se jmenuje Pavučinec fialový, je vzácný a nejedlý, neměla jsem ho trhat abych později zjistila co to je.
Pokud existuje něco co mi zde chybí, pak bezpochyby městský noční vzduch, ruch a hlavně světla. Jako odchovanci města mi dělá veliké problémy usnout v naprosté tmě

Na své jediné se všichni taky moc těšíme. A třeba i na to, když spěchá na vlak a já ho přesvědčím k něčemu úplněúplněúplně jinému, připadám si potom tak skvěle, sexy a vůbec.
Čauky mňauky.
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama