Žiju ve světě kde ďáblové nosí pradu a žabky se házejí do Seiny.Jsem doma tam, kde s vámi v histrorickém taxi sedí Hemingway a Vivienne Westwood klape podpatky po mramorové podlaze.Mám ráda kavárnu u dvou mlýnů, vůni nových knih a taky chaotičnost plánovacích diářů.
Neumím používat nic jiného než sarkasmus a řasenku.Jmenuji se kočičí zlato a nejvíc ze všeho miluji, když něco můžu udělat úplně sama, taky sukně do pasu, podpatky a ranní kávu.
Vítejte v mém pekle. V pekle kde cigarety dávají dobrou noc a závěsy zatahuje ten nejčernější humor.
-Pyrit

Ztracené myšlenky

14. april 2015 at 15:02 | Pyrit Rose |  Myšlenkové medúzy
On už tě nezachrání
On už tě neochrání
On už tě neubrání
On už není
-Jaké to je, zabít člověka?
-Jednoduché, zezačátku vás to nebolí.

Tolik krásné dny a tolik škaredé pocity. Zapoměla jsem jak moc mi chutná a zároveň nechutná peprmintová čokoláda. A taky jsem zapoměla, že broskvový čaj pouze krásně voní, ale vůbec krásně nechutná.
Ale slepičí polévka se spoustou zeleniny voní pořád stejně krásně.
Víte které dvě slepičí polévky myslím?


Zajímalo by mě jaké to je spát si opravdické deníky, třeba každou noc. Já na to vždycky zapomenu, nebo mám pocit že nemám co říct.

S hezčím počasím a prvními paprsky pravého teplého slunce se do našich duší vkrádá daleko větší neklid. Alespoň myslím. Upocené a spařené léto mi jen málo dodává klidu a duševní pohody. A pak je tu jaro, během kterého si můžu užít poslední "paprsky" zimního spánku, podzimní vyrovnanosti a chladných večerů.
Rychle než přijde horko k zalknutí.

Chtěla bych napsat a vlastnit spousty dětských knížek. Ale né těch obyčejných. Těch neznámých se silnými příběhy. Posláním, které vidí daleko dál než za sociální ideály a ubohá pořekadla.
Vzal by někdo k srdci moje k nihy? A držel je pevně?
Nevím.
Pyrit
 

2 people judged this article.

Comments

1 ty víš kdo ty víš kdo | 15. april 2015 at 12:10 | React

někdo zcela jistě ano

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama