Žiju ve světě kde ďáblové nosí pradu a žabky se házejí do Seiny.Jsem doma tam, kde s vámi v histrorickém taxi sedí Hemingway a Vivienne Westwood klape podpatky po mramorové podlaze.Mám ráda kavárnu u dvou mlýnů, vůni nových knih a taky chaotičnost plánovacích diářů.
Neumím používat nic jiného než sarkasmus a řasenku.Jmenuji se kočičí zlato a nejvíc ze všeho miluji, když něco můžu udělat úplně sama, taky sukně do pasu, podpatky a ranní kávu.
Vítejte v mém pekle. V pekle kde cigarety dávají dobrou noc a závěsy zatahuje ten nejčernější humor.
-Pyrit

Rozcuch, šarm a drzost elegánc

16. june 2015 at 22:08 | Pyrit Rose |  Deník opuštěné ženy
Jak to dopadne s deníky které jsme nikdy nepsali pravidelně a taky nikdy nedopsali? Umřou? Půjdou do nebe?
No to je zase sračka.


Dost příběhů o zlomených srdcích, postřelené pýše a nedostatečnosti (stejně je nikdo nemá rád). Lidské tragedie jsou odjakživa komedie. Komedie je tragedie, která se děje někomu jinému. A co je psáno to je dáno. A co napsáno není, brzo bude.

Ovšem tragedie všedních dní pro mne nepřestane být zábavná nikdy. Je zajímavé kolik věcí si uvědomíte při osamělém sledování sexu ve městě (ve vaně), kolik u toho zvládnete sníst kukuřičných chlebíčků a kolik lněných semínek se vám zasekne v té posrané díře mezi předními zuby a vy s nimi zápasíte až doteď.

Bylo by krásný kdyby můj život komentoval příjemný hlas někde v pozadí, tak jak tomu bývá v seriálech pro dámy. Hned by to byla o něco větší sranda. To ale neznamená, že to občas nedělám sama.

Jedno odpoledne mě stálo přesně deset dílů sexu ve městě a dlouhosáhlé prohánění mého života přes komerční sýta. Nakonec jsem si při své horké vodě se zázvorem uvědomila, jak málo jsem vlastně spokojená.Připadám si akorát podrážděná a opuštěná, a to není zrovna dobrá kombinace pro osamělé ženy, dokonce ani pro mě

Nemám ráda lidi, kteří si myslí že pitný režim a kokosovej olej spasí celej svět.
O to míň mám ráda konce školního roku
a ještě o něco míň léto.

Taky vám povím pohádku o tom, jak si Pyrit myslela, že je strašně vyčůraná. Stihla si už na začátku roku sestavit seznam maturitní četby na další rok a úspěšně si většinu přečetla, nastudovala, sepsala a založila. Teď jí ale klidně polovinu z toho seznamu vyškrtnou (tiché krucifixování!). Já teda chápu, že může bejt celkem blbý, když si u matury vyberete takovou Annu sněginu, ale problém je v tom, že jste ji nečetli vy, nečetl ji přísedící a ani zkoušející.
Fakt blbý.
Ale je to byrokratickej problém kterej mě pěkně sere.
Zvlášť ta Nana mě celkem mrzí.

Každopádně nám začíná prázdninová éra plná upocenejch lidí a je konec všem příjemným čajům se zázvorem (pokud se enchcete upotit k smrti). Vyzývám vás k nebetyčnému nadšení, neb Pyrit opět něco sepsala a plánuje tak činiti i v budoucnu.
Čauky mňauky. Pyrit
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama